سوالات متداول

در این صفحه از سایت زیوریاب سعی نموده‌ایم پاسخ سوالات دوستان شما در رابطه با سایت و راه‌های ارتباطی آن را ارائه نماییم. ممکن است این سوالات پرسش شما هم باشد. پیشنهاد می‌کنیم با صرف زمان کوتاهی پاسخ سوالات را مطالعه نمایید.

بله، شما با کلیک بر روی تصویر هر یک از کالاها در گالری زیورآلات می‌توانید مشخصات آن شامل جنس و رنگ فلز، عیار، سازنده، مشخصات نگین (در صورت وجود) و سایر مشخصات خاص آن را مشاهده و بررسی نمایید.

در صفحات گالری و دسته بندی‌های زیورآلات امکان مرتب‌سازی براساس پربازدیدترین، جدیدترین و محبوبترین زیورآلات وجود دارد.

بله، در صورتی که عنوان خاصی مد نظر شماست، می‌‌‌توانید از طریق باکس جستجوی بالای سایت آن را در بین زیورآلات یا مقالات سایت جستجو نمایید.

در غیر این صورت می‌توانید از فیلترهای موجود در صفحات گالری زیورآلات استفاده نموده و با انتخاب فاکتورهایی همچون رنگ و جنس، عیار طلا، وزن مورد نظر و … زیورآلات مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بله، برای مقایسه زیورآلات ابتدا با کلیک بر روی آیکون مقایسه  بر روی تصویر کالا در گالری و یا در صفحه خود کالا، آیتم‌های مورد نظر خود را به لیست اضافه نمایید و سپس در صفحه مقایسه که از طریق منوی مشکی بالای سایت در دسترس می‌باشد، نتایج را مشاهده نمایید.

با تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به فروشگاه زیورآلات می‌توانید از قیمت آن‌ها مطلع شوید و درصورت تمایل زیورآلات را خریداری نمایید. این بخش از طریق میانبر “از کجا بخرم” در صفحه هر یک از زیورآلات به آسانی در دسترس شماست.

شما می‌توانید با عضویت در خبرنامه و کانال تلگرام زیوریاب، جدیدترین زیورآلات بازار ایران را در ایمیل و تلفن همراه خود مشاهده نمایید.

برای اینکار کافی است از طریق بخش ارتباط با ما، با زیوریاب تماس برقرار نمایید. همکاران ما راهنمای شما برای ثبت اطلاعات در زیوریاب خواهند بود.

z
I
شهر خود را انتخاب کنید

با انتخاب شهر، زیورآلات براساس شهر مورد نظر شما نمایش داده می شوند.

این قابلیت شما را در معرض پیشنهادها و خبرهای ویژه شهرتان قرار می‌دهد.